UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kowalski ty jeszcze nie zacząłeś a już skończyłeś ale jeszcze o tym nie wiesz. Własciwie to zacząłeś ale fatalnie. Druga liga to nie przedszkole.


Anuluj