UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kowalski ty jeszcze nie zacząłeś a już skończyłeś ale jeszcze o tym nie wiesz. Własciwie to zacząłeś ale fatalnie. Druga liga to nie przedszkole.
Kowalski ty jeszcze nie zacząłeś a już skończyłeś ale jeszcze o tym nie wiesz. Własciwie to zacząłeś ale fatalnie. Druga liga to nie przedszkole.