UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lewy nie chodz do sklepu bo kibice ci nie zapomną. Dzieci nie wyprowadzaj na spacer bo kibic elbląski jest czujny i tego nie toleruje. Nie idz do fryzjera bo kibic nie wyraża na to zgody. Nie kupuj nic nowego bo kibic napisze że się lansujesz. Samochód sprzedaj bo kibic patrzy i się wku@@ia że on musi jeżdzić rowerem a ty autem. Wogóle powinieneś przestać oddychać bo WIELKI kibic elbląski na to nie pozwala. No i nie chodz na lody. To wszystko w tym miescie jest zakazane. Tak jak bekę ma cała Polska ze zwolnienia Noconia tak teraz powtórka z kabaretu. Kibic elbląski zabrania lodów. W tej wsi dzbaniaste same się proszą o szyderę. Dzbaniaste kibice. Remiza strażacka się kłania. Muszę o tym napisać do Weszło. Będzie jazda na maksa.