UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie to niech je lody ile wlezie, może też budkę z lodami zjeść razem z lodziarką w środku. Wisi mi to jak kilo kitu
Dla mnie to niech je lody ile wlezie, może też budkę z lodami zjeść razem z lodziarką w środku. Wisi mi to jak kilo kitu