UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lewy nie chodz do sklepu bo kibice ci nie zapomną. Dzieci nie wyprowadzaj na spacer bo kibic elbląski jest czujny i tego nie toleruje. Nie idz do fryzjera bo kibic nie wyraża na to zgody. Nie kupuj nic nowego bo kibic napisze że się lansujesz. Samochód sprzedaj bo kibic patrzy i się wku@@ia że on musi jeżdzić rowerem a ty autem. Wogóle powinieneś przestać oddychać bo WIELKI kibic elbląski na to nie pozwala. No i nie chodz na lody. To wszystko w tym miescie jest zakazane. Tak jak bekę ma cała Polska ze zwolnienia Noconia tak teraz powtórka z kabaretu. Kibic elbląski zabrania lodów. W tej wsi dzbaniaste same się proszą o szyderę. Dzbaniaste kibice. Remiza strażacka się kłania. Muszę o tym napisać do Weszło. Będzie jazda na maksa.