UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym miescie zawsze tak będzie. wy piszacy tutaj na to po stokroc zasługujecie. Dla was prowincjuszy wyższa liga? Ubaw po pachy. Gnijcie w tym bagnie z tym preziem jak najdłużej. A kazdy szanujacy sie piłkarz już dawno szerokim łukiem omija to bagno elbląskie. piłkarskie i kibicowskie.