UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

90% piszących to oszołomy których nic nie zadowoli czy wygrają czy przegrają i tak źle i tak nie dobrze, najlepiej wez kreske to świat ci zawiruje i będzie hali.

KibicO

Anuluj