UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym miescie zawsze tak będzie. wy piszacy tutaj na to po stokroc zasługujecie. Dla was prowincjuszy wyższa liga? Ubaw po pachy. Gnijcie w tym bagnie z tym preziem jak najdłużej. A kazdy szanujacy sie piłkarz już dawno szerokim łukiem omija to bagno elbląskie. piłkarskie i kibicowskie.