UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i widzisz Tomek jak kibice tobie dziękują za twoją grę w Olimpii? Wstyd mi za tych pętaków co trolują i hejtują tylko po to aby komuś dokopać. Za stary już jestem żeby za takich smarków przepraszać. Dla normalnych i starszych kibiców znających się na piłce jesteś obok Węgiego najbardziej zaangażowanym i cennym piłkarzem dla klubu. Trzymaj się i zdrowiej.

Starykibic