UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Paweł zapewne jesteś zadowolony z ostatnich wyników mojej Olimpii Elbląg ale ja NIE i tobie mówię stanowcze NIE dla twojej prezesury na A8!!!!!
Paweł zapewne jesteś zadowolony z ostatnich wyników mojej Olimpii Elbląg ale ja NIE i tobie mówię stanowcze NIE dla twojej prezesury na A8!!!!!