UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paweł zapewne jesteś zadowolony z ostatnich wyników mojej Olimpii Elbląg ale ja NIE i tobie mówię stanowcze NIE dla twojej prezesury na A8!!!!!


Anuluj