211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sam jesteś jełopem
(2020.07.09)
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
(2020.07.09)

info

22  
  1
po- polskie ogryi!!! do jednej beczki razem z komunistami!!!
(2020.07.09)

info

7  
  0
Jeszcze tylko piątek tej pogiętej batalii i mamy 2 dni spokoju od polityki. ..
GdziesamojepieniadzezOFE (2020.07.09)

info

9  
  0
Idź do Borysa w Elblągu i kup sobie piwo w tym sklepie i nie jęcz już
(2020.07.09)

info

7  
  1
Duda co przez 5 lat zrobiłeś dla reparacji od Niemiec - NIC, milion samochodów elektrycznych z kierowcą dla każdej rodziny + - NIC, 100 000 mieszkań dla młodych - NIC, no fakt przekop dla kajaków i łódek dla prezesa, i plany mega lotniska - typowy MIŚ jak z komuny po to by prezesi spółek państwowych brali po 50 000 zł za pilnowanie trawy, Duda chociaż nie pluj na Niemców ale cóż prezes kazał niezależnemu prezydentowi, normalny facet to podałby się do dymisji, a nie startował w wyborach.
(2020.07.09)
Preeeeecz już nie można na was patrzeć. .. .. klakierzy
(2020.07.09)

info

16  
  1
Ooooo portelik swoje Fawory reklamuje, jesteście Żałośni. .. ..
(2020.07.09)

info

13  
  1
Kuuu. .. .. a znowu jurek!!!!!
(2020.07.09)

info

6  
  4
postkomunisci opanowali Elbląg, ludzie narzekacie ze nic się nie dzieje w naszym mieście czyja zasługa? macie na zdjęciach te mordy przypomnijcie sobie co sądzą o nas zwykłych ludzi, wypowiedzi Sikorskiego, Bieńkowskiej Tuska, Komorowskiego itp. Oni mają gdzieś nasz kraj i obywateli zwykłych obywateli.
pit stop (2020.07.09)