UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
postkomunisci opanowali Elbląg, ludzie narzekacie ze nic się nie dzieje w naszym mieście czyja zasługa? macie na zdjęciach te mordy przypomnijcie sobie co sądzą o nas zwykłych ludzi, wypowiedzi Sikorskiego, Bieńkowskiej Tuska, Komorowskiego itp. Oni mają gdzieś nasz kraj i obywateli zwykłych obywateli.
pit stop