UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!