UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!


Anuluj