A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie mogę już patrzeć na te twarzyczki !!!
Serdecznie wy. .. ..
Ale obciach ! Normalnie tłumy :)A PortEl lobbuje za nieudacznikiem 67,8 %
@pampi-ZAWADA - Kasa! Kasa! Nic nie robisz, a jak coś nabroisz to żadnej odpowiedzialności. To jest robota. Tylko przed wyborami się udziel, zamydl oczy, bo większość to tępaki i łyka kit i znowu można przed kamerami bredzić.
Nie ma żadnej pandemi. Wbij sobie to do głowy.
A gdzie 250 miliardów się podziało panie Gomułka?
Dużo o LGBT PAD i RT byliby ładną parą.
Jest. Ale większość jest zaślepiona i go nie poparła. BOSAK!
Koryto się śni i władza z obietnicami pożyjemy zobaczymy naród niczego się nie nauczył nieudacznikom władze oddać
(Kryształowe)PEŁO będzie wystawiać rachunek. To jest czysta komedyja.