211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie mogę już patrzeć na te twarzyczki !!!
(2020.07.09)

info

24  
  1
Serdecznie wy. .. ..
(2020.07.09)

info

11  
  1
Ale obciach ! Normalnie tłumy :)A PortEl lobbuje za nieudacznikiem 67,8 %
zobaczymy po (2020.07.09)

info

23  
  0
@pampi-ZAWADA - Kasa! Kasa! Nic nie robisz, a jak coś nabroisz to żadnej odpowiedzialności. To jest robota. Tylko przed wyborami się udziel, zamydl oczy, bo większość to tępaki i łyka kit i znowu można przed kamerami bredzić.
(2020.07.09)
Nie ma żadnej pandemi. Wbij sobie to do głowy.
(2020.07.09)
A gdzie 250 miliardów się podziało panie Gomułka?
Miki33 (2020.07.09)

info

18  
  0
Dużo o LGBT PAD i RT byliby ładną parą.
(2020.07.09)

info

9  
  0
Jest. Ale większość jest zaślepiona i go nie poparła. BOSAK!
STOP USTAWIE 447 (2020.07.09)
Koryto się śni i władza z obietnicami pożyjemy zobaczymy naród niczego się nie nauczył nieudacznikom władze oddać
Polak z Anglii (2020.07.09)

info

13  
  0
(Kryształowe)PEŁO będzie wystawiać rachunek. To jest czysta komedyja.
(2020.07.09)