UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
postkomunisci opanowali Elbląg, ludzie narzekacie ze nic się nie dzieje w naszym mieście czyja zasługa? macie na zdjęciach te mordy przypomnijcie sobie co sądzą o nas zwykłych ludzi, wypowiedzi Sikorskiego, Bieńkowskiej Tuska, Komorowskiego itp. Oni mają gdzieś nasz kraj i obywateli zwykłych obywateli.
pit stop