211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nacz się pisać
kenarf (2020.07.09)
Wstyd nie ima się bezwstydnych. A szczególne tych, co go nie mają, bo i na co on im jest potrzebny. Kiedy ma się tyle w sobie arogancji i hipokryzji to taki wstyd, tylko może być ciężarem w karierze. Czy bycie śmiesznym i nijakim, to naprawdę szczyt możliwośći tych na zdjeciach ? A czy ich opinie i osądy pozbawione sensu i przyzwoitosci tej zwykłej prawdziwej ludzkiej powinny przyozdabiać parlamentarzystów ? I to bez względu na to, jaką formację parlamentarną reprezentują. Nie, ale alergia arogancji, a nawet zwykłego chamstwa dotychczas obca wielu, staje się coraz częściej ich znakiem towarowym i szyldem rozpoznawczym. A przecież przynależność co niektórych, jakoby do elty budzi salwy śmiechu i zażenowania zwykłych ludzi. Dzisiejsze "elity "niestety nie mają nic wspólnego z tymi dawnymi. Bo po pierwsze elitarność, to kultura osobista, skromność i empatia do każdego człowieka. Ciężko te cechy charakteru znaleźć u tych, co obiecują wspólne patrzenie w w przyszłość. W życiu nic się dwa razy nie zdarza i nie zdążę tego i ja zobaczyć, a już na pewno nie zobaczę realizacji pomysłów, ani obiecanek, tych co o nich mówią i tylko mówią, ale może to i lepiej, żeby tylko mówili, niż mieli je realizować. Bo, gdyby oni mieli możliwość produkcji choćby wina, to ich wino jako pierwsze na świecie, byłoby winem bezwiednie bez sensu.
👁️ (2020.07.09)

info

22  
  2
Panie Michale Missan trzeba dobrze rządzić budżetem miasta, a nie trwonić do własnych kieszeni
(2020.07.09)
@Gwiazdor ? - Trawniki mają być nie koszone, ponoć lepiej wilgoć trzyma
Taka prawda (2020.07.09)
Missan, jak sobie nie radzisz w zarządzaniu miastem to po prostu zrezygnuj z funkcji. Bo klepiesz to samo co Wróblewski, to po to jesteś za pieniądze mieszczan w ratuszu ?? Bez sensu. A co do wyborów, to tylko Duda na kolejną kadencję.
pampi-ZAWADA (2020.07.09)
Budka niech wystawi lepiej rachunek Protasowi za termy w Lidzbarku. To jest towarzystwo!!
(2020.07.09)

info

60  
  4
Gdzie maseczki Pani Gelert skandal i dziwić się że w Elblągu mamy znowu chorych na koronowirusa. No co tam dla władzy można zrobić wszystko
(2020.07.09)
Gomułka (B. Budka)w akcji 😁. Tak samo płacze jak towarzysz Wiesław.
SoldauElbingTrunz (2020.07.09)

info

49  
  4
Pisy, czym Wy się różnicie - niczym
(2020.07.09)

info

6  
  37
Miłość do Polski, mi nie pozwala zagłosować na Rafała Trzaskowskiego, na Jego otoczenie i poglądy, na jego słowa, dlatego ZAGŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ !!! 🇵🇱🇵🇱
xxxx1 (2020.07.09)

info

60  
  8