A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nacz się pisać
Wstyd nie ima się bezwstydnych. A szczególne tych, co go nie mają, bo i na co on im jest potrzebny. Kiedy ma się tyle w sobie arogancji i hipokryzji to taki wstyd, tylko może być ciężarem w karierze. Czy bycie śmiesznym i nijakim, to naprawdę szczyt możliwośći tych na zdjeciach ? A czy ich opinie i osądy pozbawione sensu i przyzwoitosci tej zwykłej prawdziwej ludzkiej powinny przyozdabiać parlamentarzystów ? I to bez względu na to, jaką formację parlamentarną reprezentują. Nie, ale alergia arogancji, a nawet zwykłego chamstwa dotychczas obca wielu, staje się coraz częściej ich znakiem towarowym i szyldem rozpoznawczym. A przecież przynależność co niektórych, jakoby do elty budzi salwy śmiechu i zażenowania zwykłych ludzi. Dzisiejsze "elity "niestety nie mają nic wspólnego z tymi dawnymi. Bo po pierwsze elitarność, to kultura osobista, skromność i empatia do każdego człowieka. Ciężko te cechy charakteru znaleźć u tych, co obiecują wspólne patrzenie w w przyszłość. W życiu nic się dwa razy nie zdarza i nie zdążę tego i ja zobaczyć, a już na pewno nie zobaczę realizacji pomysłów, ani obiecanek, tych co o nich mówią i tylko mówią, ale może to i lepiej, żeby tylko mówili, niż mieli je realizować. Bo, gdyby oni mieli możliwość produkcji choćby wina, to ich wino jako pierwsze na świecie, byłoby winem bezwiednie bez sensu.
Panie Michale Missan trzeba dobrze rządzić budżetem miasta, a nie trwonić do własnych kieszeni
@Gwiazdor ? - Trawniki mają być nie koszone, ponoć lepiej wilgoć trzyma
Missan, jak sobie nie radzisz w zarządzaniu miastem to po prostu zrezygnuj z funkcji. Bo klepiesz to samo co Wróblewski, to po to jesteś za pieniądze mieszczan w ratuszu ?? Bez sensu. A co do wyborów, to tylko Duda na kolejną kadencję.
Budka niech wystawi lepiej rachunek Protasowi za termy w Lidzbarku. To jest towarzystwo!!
Gdzie maseczki Pani Gelert skandal i dziwić się że w Elblągu mamy znowu chorych na koronowirusa. No co tam dla władzy można zrobić wszystko
Gomułka (B. Budka)w akcji 😁. Tak samo płacze jak towarzysz Wiesław.
Pisy, czym Wy się różnicie - niczym
Miłość do Polski, mi nie pozwala zagłosować na Rafała Trzaskowskiego, na Jego otoczenie i poglądy, na jego słowa, dlatego ZAGŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ !!! 🇵🇱🇵🇱