Wybrany wątek opinii

Gdzie maseczki Pani Gelert skandal i dziwić się że w Elblągu mamy znowu chorych na koronowirusa. No co tam dla władzy można zrobić wszystko
(2020.07.09)
Nie ma żadnej pandemi. Wbij sobie to do głowy.
(2020.07.09)
Powrót do komentarzy