UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd nie ima się bezwstydnych. A szczególne tych, co go nie mają, bo i na co on im jest potrzebny. Kiedy ma się tyle w sobie arogancji i hipokryzji to taki wstyd, tylko może być ciężarem w karierze. Czy bycie śmiesznym i nijakim, to naprawdę szczyt możliwośći tych na zdjeciach ? A czy ich opinie i osądy pozbawione sensu i przyzwoitosci tej zwykłej prawdziwej ludzkiej powinny przyozdabiać parlamentarzystów ? I to bez względu na to, jaką formację parlamentarną reprezentują. Nie, ale alergia arogancji, a nawet zwykłego chamstwa dotychczas obca wielu, staje się coraz częściej ich znakiem towarowym i szyldem rozpoznawczym. A przecież przynależność co niektórych, jakoby do elty budzi salwy śmiechu i zażenowania zwykłych ludzi. Dzisiejsze "elity "niestety nie mają nic wspólnego z tymi dawnymi. Bo po pierwsze elitarność, to kultura osobista, skromność i empatia do każdego człowieka. Ciężko te cechy charakteru znaleźć u tych, co obiecują wspólne patrzenie w w przyszłość. W życiu nic się dwa razy nie zdarza i nie zdążę tego i ja zobaczyć, a już na pewno nie zobaczę realizacji pomysłów, ani obiecanek, tych co o nich mówią i tylko mówią, ale może to i lepiej, żeby tylko mówili, niż mieli je realizować. Bo, gdyby oni mieli możliwość produkcji choćby wina, to ich wino jako pierwsze na świecie, byłoby winem bezwiednie bez sensu.

👁️

Anuluj