UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Missan, jak sobie nie radzisz w zarządzaniu miastem to po prostu zrezygnuj z funkcji. Bo klepiesz to samo co Wróblewski, to po to jesteś za pieniądze mieszczan w ratuszu ?? Bez sensu. A co do wyborów, to tylko Duda na kolejną kadencję.

pampi-ZAWADA