UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan, jak sobie nie radzisz w zarządzaniu miastem to po prostu zrezygnuj z funkcji. Bo klepiesz to samo co Wróblewski, to po to jesteś za pieniądze mieszczan w ratuszu ?? Bez sensu. A co do wyborów, to tylko Duda na kolejną kadencję.

pampi-ZAWADA

Anuluj