UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie maseczki Pani Gelert skandal i dziwić się że w Elblągu mamy znowu chorych na koronowirusa. No co tam dla władzy można zrobić wszystko


Anuluj