A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
półgłówek
Jedmo gôw. .. o pis i po
Misaan chłopie weź się do roboty, bo twojej działalności nie widać. Politykowanie mamy dość, miasto trawą zarośnięte.
Wybor slaby ale jak juz to zdecydowanie Andrzej Duda. Pan Trzaskowski to pyszalek i arogant. Skutki jego rzadow widac w Warszawie.
Ps dlaczego nic o przekopie.
Pełowska targowica walczy o powrót do koryta, a tub znowu lipa.
Kolejny błąd na finiszu kampanii. Poparcie dla RT to nie jest poparcie wyborców dla PO. Prominentni działacze PO nie powinni się pokazywać jak chcą pomóc RT. tylko schować się głeboko. Szczególnie w Elblągu. PO powinno wyrzócić wielu i się oczyścić z tych plew. Nie trawię PO a szczególnie tej lokalnej z tym wice ale być może na RT zagłosuję. Sztuczna inteligencja nie kuma bazy albo jest bezczelna. Minus głosu na RT to jednak umocnienie pozycji wielu skompromitowanych działaczy PO. Plusów jest jednak więcej. Chyba.
Zle porownanie. Szambo juz dwa razy wybilo w Warszawie. Nie dla tego pretendenta.
Darmozjady was niedługo też rozliczą wyborcy!!!
Panie Wcisła nie doczekanie wasze że Trzaskowski wygra wybory Elblążanin
głabie a twój kolega WAŁĘSA już ci oddał 100 mil. ???? ZŁODZIEJE weż z tych ukradzionych z OFE 150 miliardów które ukradliście ludziom, że ci SZUBRAWCY nie mają wstydu.