UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kocham Elblag - ty naprawde tak myslisz, czy piszesz bo ci placa?ja mysle ze to jest niemozliwe, ze w XXiw kraj w srodku europy i takie cyrki. Dajecie sterowac soba choremu z nienawisci starcowi z zoliborza? teraz jak nie otrzezwiejecie to juz koniec Polski, dyktatura i juz sie nie podniesiemy, trzeba bedzie znow krew przelewac

bez3