A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szambo takie jak sam jesteś Komunisto
Skąd ty wiesz ile wydal Duda Komuchu. Czytałeś ile wydał Trzaskowski na wyjazd z sekretarką. Wjechał na 6 dni do za ocean, przemawiał trzy minuty a reszta w wyrze z sekretarką uzgadniali przebieg debaty, Że ta baba Rafałka taka naiwna.
Powiem jak kibol Adrian wywpier aj
Uwaga już się znalazł recenzja w redakcji portelu. Identycznie jak za czasów komunistów. Zlikwidować tą gazetę i pognać na wschód.
Wracaj tam gdzie byłeś Komuchu. Nawet się nie podpiszesz zby cię nie rozpoznali Ormowcu.
Wzór polskiej rodziny to siostrzenica prezesa to twarz małego wstyd Adrianie, zacznij od swojego szefa, a potem zwracaj się do Polaków
Głosuję na Biało-czerwoną a nie Tęczową!
Chcieliście wystawić rachunek a polacy wystawili wam fakture której nie bedziecie w stanie spłacić, jak zwykle buta i arogancja. PO raz kolejny zachlysneliscie sie wladza. obyscie sie udusili.
Widzę znowu największych leni w POlsce- Gomułka, len Elbląski Wcisło, Protas i Gelert - najwięksi szkodnicy Polski.
Pewnie przyjechali coś sprzedać?