UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jestem polakiem - ufam pis i głosuję na andrzeja dudę !!!!! - czytam historię polecam "dzieje polski"prof andrzeja nowaka - są siły w europie i na świecie które polskę chciałyby w łyżce wody utopić za jej nieugiętość w wierze katolickiej, za jej wolność i republikański system oparty na cywilizacji łacińskiej - dlatego musimy postępować mądrze i nie dopuścić do kolejnych rozbiorów - trzeba się modlić opatrzność czuwa jezus jest panem polski a jej królową maryja - sursum corda !!
Valdi don