UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nikt nigdy nie zniszczył tak polski jak PIS i długo nie zniszczy, to co nam sie teraz trafiło to najgorsze co może być, ale młodzi z Elbląga wyjechali i zostali emeryci i rencisci bez wykształcenia i taki myslenia. Żal

lele8

Anuluj