UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.
Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.