UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.


Anuluj