UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Obywatel - Widze nie masz pojęcia o dysponowaniu sił i środków. to jest w zależności od zgłoszenia. Jeżeli osoba dzwoniąca na 112 mówi o potrąceniu kolizji rannych jednej lub kilku osób dyspozytor automatycznie wysyła 2 zastępy średnich pojazdów ratowniczych z minimum 4 osobami na 1 GBA, a każdy strażak jest ratownikiem wiec niepisz bzdur, bo lepiej jeden lub dwóch wiecej niz trzech za mało. A państwo nie na takie rzeczy marnuje pieniądze. ..

Pseudo procedura