UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przykro mi to stwierdzić lecz tu powinien wejść sąd i opieka społeczna. Dziecko do 13 roku życia nie może samo chodzić samopas po ulicy bez opiekuna. Tutaj mamy kompletny przykład na brak odpowiedzialności rodziców tego dziecka. Za takie sprawy już niejednemu rodzicowi odebrano prawa rodzicielskie. Ale w tym kraju musi polać się krew aby ktoś się zreflektował że trzeba coś zrobić. Mieszkam na Giermków i też mam dzieciaki ostatnio udusili u nas kobietę. Strach z psem wyjść a tu dzieciaki samopas zasuwają