Wybrany wątek opinii
Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
to już przegięcie tak jest wywalana kasa w błoto, szkoda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0