Wybrany wątek opinii

Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.
(2020.07.04)
to już przegięcie tak jest wywalana kasa w błoto, szkoda
(2020.07.06)
Powrót do komentarzy