UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???

MartinaHill