UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???
MartinaHill