UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???

MartinaHill

Anuluj