UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nigdy w życiu. Starczy tego syfu i bagna. Polske zasłużył już wystarczająco. Niby dał 500 + A ceny podniósł. Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty. Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść. Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne. Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne. Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie. Do niedzieli tepe dzidy
Dzida