59
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo panowie policjanci. Przyjemnie czytać takie rzeczy.
yelou (2020.06.26)

info

31  
  5
Może jeszcze nr PESEL ci podać
focal (2020.06.26)
To jeszcze nic, ja czytałem komentarz napisany przez osła!
focal (2020.06.26)
mam nadzieję że przed wejściem do lasu panowie sobie zatańczyli ku pokrzepieniu serc grzybów w lesie bo przecież wciąż koronka panuje
(2020.06.26)

info

1  
  7
a ja myślałem że tylko kebaby wciskają w siebie a tu patrz dziadka znaleźli niewiarygodne. Łatwiej byłoby im sprawę umorzyć jak większość spraw w Elbląskiej komendzie bo tak prościej ale w końcu pies zrobił co do niego należy i wywąchał grzyba w lesie.
(2020.06.26)

info

5  
  10
pewnie ALEXA zatrudnili z serialu bo sami niewiele potrafią
(2020.06.26)

info

3  
  5
pochwalcie się ile mandatów wlepiliście kierowcom
(2020.06.26)
@70-latek - a gdy sie zgubisz to butelki zostana w lesie, bo zyjemy w czasach gdy telefon nie ma gps-a i mapy
(2020.06.26)
@Hipokryci! - gdyby nie prawo to sam bym wymierzal sprawiedliwosc, tyle ze zyjemy w czasach gdzie strach sie bronic
(2020.06.26)
Jeżeli kierowcy łamali przepisy to chyba prawidłowo, że karają ! Wszędzie pełno mistrzów kierownicy i takich, co myślą, że sami są na drogach. To, że takich jeżdżących deb. li karają to chyba dobrze, albo???
(2020.06.26)