UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hipokryci! - gdyby nie prawo to sam bym wymierzal sprawiedliwosc, tyle ze zyjemy w czasach gdzie strach sie bronic
@Hipokryci! - gdyby nie prawo to sam bym wymierzal sprawiedliwosc, tyle ze zyjemy w czasach gdzie strach sie bronic