UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli kierowcy łamali przepisy to chyba prawidłowo, że karają ! Wszędzie pełno mistrzów kierownicy i takich, co myślą, że sami są na drogach. To, że takich jeżdżących deb. li karają to chyba dobrze, albo???
Jeżeli kierowcy łamali przepisy to chyba prawidłowo, że karają ! Wszędzie pełno mistrzów kierownicy i takich, co myślą, że sami są na drogach. To, że takich jeżdżących deb. li karają to chyba dobrze, albo???