59
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czekamy na dobrych policjantów w miejscowościach Wikrowo i Wiktorowo a tak bardziej szczegółowo, kiedy zrobicie porządek z mistrzami kierownicy z ciężkimi nóżkami?
(2020.06.26)

info

3  
  0
Jak ktoś oglądał wiadomości w Polsacie to wie jakich mamy "dobrych i zaangażowanych"policjantów. Dobrze, że mamy telewizję i możemy naocznie ocenić pracę naszej policji, dlatego daleki ciastem od pochwał.
qurek murek (2020.06.26)

info

4  
  3
dobrze że dziadek wytrzymał - tadeusz z torunia
(2020.06.26)
Sa grzyby juz w krasnym?
(2020.06.26)

info

1  
  0
Sam się bujaj
MarBino (2020.06.26)
Czy to Twój dziadek?
MB (2020.06.26)
@Hipokryci! - Za to im płacimy,
(2020.06.26)
@focal - Dobrze że rozumiesz mowę osłów, to wiesz co było napisane.
(2020.06.26)
@focal - Dobrze, że czytasz w ojczystym języku
(2020.06.26)
Wielkie mi halo, znaleźli zagubionego dziadka w lesie. Niech we dwójkę odbiją porwanego dziadka w dzupli gangsterów z karabinami i granatami. To będzie coś na pochwałę
Kkkkk1 (2020.06.26)

info

6  
  4