A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czekamy na dobrych policjantów w miejscowościach Wikrowo i Wiktorowo a tak bardziej szczegółowo, kiedy zrobicie porządek z mistrzami kierownicy z ciężkimi nóżkami?
Jak ktoś oglądał wiadomości w Polsacie to wie jakich mamy "dobrych i zaangażowanych"policjantów. Dobrze, że mamy telewizję i możemy naocznie ocenić pracę naszej policji, dlatego daleki ciastem od pochwał.
dobrze że dziadek wytrzymał - tadeusz z torunia
Sa grzyby juz w krasnym?
Sam się bujaj
Czy to Twój dziadek?
@Hipokryci! - Za to im płacimy,
@focal - Dobrze że rozumiesz mowę osłów, to wiesz co było napisane.
@focal - Dobrze, że czytasz w ojczystym języku
Wielkie mi halo, znaleźli zagubionego dziadka w lesie. Niech we dwójkę odbiją porwanego dziadka w dzupli gangsterów z karabinami i granatami. To będzie coś na pochwałę