Wybrany wątek opinii

pochwalcie się ile mandatów wlepiliście kierowcom
(2020.06.26)
Jeżeli kierowcy łamali przepisy to chyba prawidłowo, że karają ! Wszędzie pełno mistrzów kierownicy i takich, co myślą, że sami są na drogach. To, że takich jeżdżących deb. li karają to chyba dobrze, albo???
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy