Wybrany wątek opinii

Zawsze na grzyby zabieram dwa piwa. Butelki zabieram ze sobą. W drodze powrotnej dają sygnał gdzie się znajduję!!!!!
70-latek (2020.06.26)
@70-latek - a gdy sie zgubisz to butelki zostana w lesie, bo zyjemy w czasach gdy telefon nie ma gps-a i mapy
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy