Wybrany wątek opinii
Zawsze na grzyby zabieram dwa piwa. Butelki zabieram ze sobą. W drodze powrotnej dają sygnał gdzie się znajduję!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
@70-latek - a gdy sie zgubisz to butelki zostana w lesie, bo zyjemy w czasach gdy telefon nie ma gps-a i mapy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1