UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@70-latek - a gdy sie zgubisz to butelki zostana w lesie, bo zyjemy w czasach gdy telefon nie ma gps-a i mapy
@70-latek - a gdy sie zgubisz to butelki zostana w lesie, bo zyjemy w czasach gdy telefon nie ma gps-a i mapy