Wybrany wątek opinii

A gdzie komentarze plujące na policje?Jak Policja ratuje wasze 4 litery to dobra policja, ale jak nawywijacie i ktoś Was zgłosi to zaczyna się spektakl plucia na policje. HIPOKRYCI !!!!
Hipokryci! (2020.06.26)
@Hipokryci! - Przeczytaj swoje obowiązki a potem komentuj !!!!! Za to przecież bierzesz kasę jeden z drugim !!!!!
(2020.06.26)
@Hipokryci! - gdyby nie prawo to sam bym wymierzal sprawiedliwosc, tyle ze zyjemy w czasach gdzie strach sie bronic
(2020.06.26)
@Hipokryci! - Za to im płacimy,
(2020.06.26)
@Hipokryci! - oczywiście takie info dla Policji jest korzystne ! to ich psi obowiązek i łachy nie robią za nasze podatki, ale działalność polityczna i sługusostwo rządowi jest w 99%. zaszczucie narodu i takie tam!!!
brunonz (2020.06.28)
Powrót do komentarzy