Wybrany wątek opinii
A gdzie komentarze plujące na policje?Jak Policja ratuje wasze 4 litery to dobra policja, ale jak nawywijacie i ktoś Was zgłosi to zaczyna się spektakl plucia na policje. HIPOKRYCI !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
27
21
@Hipokryci! - Przeczytaj swoje obowiązki a potem komentuj !!!!! Za to przecież bierzesz kasę jeden z drugim !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@Hipokryci! - gdyby nie prawo to sam bym wymierzal sprawiedliwosc, tyle ze zyjemy w czasach gdzie strach sie bronic
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Hipokryci! - Za to im płacimy,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Hipokryci! - oczywiście takie info dla Policji jest korzystne ! to ich psi obowiązek i łachy nie robią za nasze podatki, ale działalność polityczna i sługusostwo rządowi jest w 99%. zaszczucie narodu i takie tam!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0