167
20.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Równie dobrze można powiedzieć, że Twoja d. .. Jest za ciężka, skoro jeździsz samochodem. .. Policja nie zrobi nic, bo nie ma tam łamania przepisów. .. "Robią sobie parking"- w jaki sposób? Wychodzą? Idą po zakupy? Czy może czekają aż będą mogli wjechać na rynek? Zajmują wszystkie pasy ruchu? To z lewego chcą skręcić w prawo? Dziwne. .. a jak ktoś z prawego chce skręcić w prawo w obliczu braku zakazu, to łamie prawo? Znowu dziwne. .. albo nie znasz przepisów albo jesteś po prostu zgorzknialym człowiekiem dla którego wszystko w życiu przeszkadza. .. nawet to że inni żyją obok Ciebie. ..
Cogitans (2020.06.20)
@Cogitans - Milcz
(2020.06.20)
@Cogitans - Weź ty czubku spadaj i się nie odzywaj. Jesteś jakiś niedorobiony
(2020.06.20)
@Cogitans - Nie kumasz że pas prawy jest cały zajęty a ty musisz albo na skrzyżowaniu zmienić pas albo na światłach bo koło BRW jest tylko jeden pas na wprost!!!! Nie masz zielonego pojęcia co się tam dzieje bo jednym słowem nie jeździsz samochodem!
(2020.06.20)
@Gosc - A co to jest sztuczny korek? Jak patrzeć z Twojego punktu widzenia, to każdy korek jest sztuczny. .. bo przecież nikt nie musi jechać tu czy tam. .. może użyć roweru. .. autobusu. .. iść piechotą. .. a tak. .. wredny Ci wszyscy ludzie pakują te swoje tyłki w samochód i blokują mi przejazd. ..
Cogitans (2020.06.20)
@elblążanin48 - A nie maja prawa tam zaparkować (na rynku)?
Cogitans (2020.06.20)
@Cogitans - Cogitans ty jełopie!!!!! Jak masz pas zmienić skoro tam jest jeden pas na wprost w stronę rynku i masz do wyboru albo zmieniasz pas na skrzyżowaniu albo na przejściu albo w nich wjedziesz jak stoją na prawym! Weź ty człowieku nie odzywaj się bo widać że g wiesz o tym co się dzieje tam na drodze! Zresztą co ja będę takiej ciemnocie tłumaczyć
(2020.06.20)
@Troglodyta miejscowy - Z przykładem dziecka na środku jezdni się nie zgodzę. .ale cała reszta w punkt. .. niestety. .. w tym kraju ludzie się nauczyli, że wszystko jest regulowane. .. to chyba jeszcze jakaś zaszłosc z czasów PRL. .. ale to pokutuje. .. myśleć nie potrafią. .. patrzeć dalej niż czubek własnego nosa też. .. ot prosty przykład. .. jadę sobie, dojeżdżam do skrzyżowania, widzę samochód po lewej stronie, który ma kierunek w jego prawo. .. to ruszam. .. a on mi ręką macha, że jednak nie skręca. .. to po co ten kierunek? Drugi przykład. .. dojeżdżam do skrzyżowania, widzę, że po prawej czeka auto. .. to już kilkadziesiąt metrów wcześniej włączam kierunek w prawo, bo po co on ma czekać. .. ? A tamten patrzy się. .. i stoi. .. i takich sytuacji jest mnóstwo. .. i teraz już wiem skąd korki. .. :(
Cogitans (2020.06.20)
@Kierowca zawodowy - Oczywiście, że stwarza zagrożenie. .. ale takie zagrożenie stwarzają wszystkie inne samochody, które stoją w korku. .. roboty drogowe również stwarzają zagrożenie. .. nie zwalnia to z odpowiedniego zachowania kierowców. ..
Cogitans (2020.06.20)
@mniej czy więcej - Bardzo "mądry"wpis. .. wnosi na prawdę w wiele do dyskusji. ..
Cogitans (2020.06.20)