UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Troglodyta miejscowy - Z przykładem dziecka na środku jezdni się nie zgodzę. .ale cała reszta w punkt. .. niestety. .. w tym kraju ludzie się nauczyli, że wszystko jest regulowane. .. to chyba jeszcze jakaś zaszłosc z czasów PRL. .. ale to pokutuje. .. myśleć nie potrafią. .. patrzeć dalej niż czubek własnego nosa też. .. ot prosty przykład. .. jadę sobie, dojeżdżam do skrzyżowania, widzę samochód po lewej stronie, który ma kierunek w jego prawo. .. to ruszam. .. a on mi ręką macha, że jednak nie skręca. .. to po co ten kierunek? Drugi przykład. .. dojeżdżam do skrzyżowania, widzę, że po prawej czeka auto. .. to już kilkadziesiąt metrów wcześniej włączam kierunek w prawo, bo po co on ma czekać. .. ? A tamten patrzy się. .. i stoi. .. i takich sytuacji jest mnóstwo. .. i teraz już wiem skąd korki. .. :(

Cogitans