Wybrany wątek opinii
Dzwoniłem kilkanaście razy na poljcje informując o ty zjawisku ten sam scenariusz powtarza sie w każdy dzień targowy, kierowcy którym d.. jest za ciężka najlepiej jak by wjechaji pod każdy stragan. Kierowcy zajmują wszystkie pasy od skrzyżowania do wjazdu na rynek robiąc sobie z jezdni parking!!!!!Inni kierowcy nie mogą przejechać jezdnią, autobusy trąbią nie migą wjechać na przystanek!!!!!Za szkody powinni zapłacić kierowcy i policja!!!!!Bo nie reagują a mozna z tych kierowców zedrze kilkadziesiąt tysięcy kar!!!!! Ale to wiocha Elbląg!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
Równie dobrze można powiedzieć, że Twoja d. .. Jest za ciężka, skoro jeździsz samochodem. ..
Policja nie zrobi nic, bo nie ma tam łamania przepisów. ..
"Robią sobie parking"- w jaki sposób? Wychodzą? Idą po zakupy? Czy może czekają aż będą mogli wjechać na rynek? Zajmują wszystkie pasy ruchu? To z lewego chcą skręcić w prawo? Dziwne. .. a jak ktoś z prawego chce skręcić w prawo w obliczu braku zakazu, to łamie prawo? Znowu dziwne. .. albo nie znasz przepisów albo jesteś po prostu zgorzknialym człowiekiem dla którego wszystko w życiu przeszkadza. .. nawet to że inni żyją obok Ciebie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2