UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Równie dobrze można powiedzieć, że Twoja d. .. Jest za ciężka, skoro jeździsz samochodem. .. Policja nie zrobi nic, bo nie ma tam łamania przepisów. .. "Robią sobie parking"- w jaki sposób? Wychodzą? Idą po zakupy? Czy może czekają aż będą mogli wjechać na rynek? Zajmują wszystkie pasy ruchu? To z lewego chcą skręcić w prawo? Dziwne. .. a jak ktoś z prawego chce skręcić w prawo w obliczu braku zakazu, to łamie prawo? Znowu dziwne. .. albo nie znasz przepisów albo jesteś po prostu zgorzknialym człowiekiem dla którego wszystko w życiu przeszkadza. .. nawet to że inni żyją obok Ciebie. ..
Cogitans