UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cogitans - Nie kumasz że pas prawy jest cały zajęty a ty musisz albo na skrzyżowaniu zmienić pas albo na światłach bo koło BRW jest tylko jeden pas na wprost!!!! Nie masz zielonego pojęcia co się tam dzieje bo jednym słowem nie jeździsz samochodem!