UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy jakakolwiek nawierzchnia na Żurawiej? Tylko sprzedać działki i niech mieszkańcy się martwią. Miasto - jak zawsze nie ma pieniędzy.


Anuluj