A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moim zdaniem to on czapeczki nie nosił jak był mały i mamy co mamy
Dziś będę zmieniał uszczelkę. .. w kranie około 19-tewj zapraszam na wspólne foto. .. każdego z UM, nawet radnych, również będą media miesięcznik "Dobry Sołtys"A potem będzie wspólne wystawianie faktur !
Jak rozumiem Panowie chwalą się, że realizują swoje obowiązki. Remontują miejską infrastrukturę. Skoro dziś to powód do chwały, to co robili wcześniej?
Taa, remont ulicy do knajpy Wójcika, większych problemow mieszkańcy tego miasta nie maja? Upss, nie maja większych koneksji. ..
a ja dziś zmienie majty i zapraszam na wsólną fotkę w celu dokumentacji tego chwalebnego codziennego monotonnego obowiązku i na fejzbuka aby dać innym przykład że coś robię póżniej podłubię w nosie i akcję powtórzę niedługo osły będą się chwalić i wstawiać foty jak rano wchodzą do ratusza że niby do pracy fotka i do domu :)
Albo on sam czyta co się o nim pisze i działa
Czas na ul Szucha, która nie była robiona od czasów Niemca.
na zdjeciu dwa fjuty
Są pilniejsze inwestycje drogowe niż remont drogi prowadzącej do willi Wójcika. Drogę do fabryki na Mazurskiej też mu wyremontowaliście za nasze pieniądze. Niech bogacz dokłada do tych inwestycji jak Lidl.
Wróblewski i jego świta muszą ODEJŚĆ