UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Art :) - gorzej nie może więc spoko. .. wyrażanie opinii w czasach demokracji to rzecz wręcz niezbędna inaczej mamy totalitaryzm. .. rozumiesz słowa amatorze nakazywania i radzenia ludziom


Anuluj