UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
otwarcie kolejnego bubla w wykonaniu tych dwóch panów, trzeci chyba nie przyszedł ze wstydu, robiono remont ulicy z gdzie miejsca parkingowe dla samochodów, przecież widać że są potrzebne bo ludzie parkują na klepisku, dlaczego nie zrobiono tych zatoczek jak trzeba tylko wszystko w tym mieście robi się byle jak i aby było, zero pomysłu, ile kosztowałoby wykonanie tam zatoczki, ekipa była na miejscu i spoko by to zrobili, to nie, w mieście ludzie mają parkowac na klepisku bo sołtys tam wymyślił,
edewa