A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mecz w ciężkich warunkach. Wynik cieszy. Starzy gracze między innymi jak Lewy i Wengi od nowego sezonu będą mieli bardzo dużo do zrobienia. Jeżeli uda się im stworzyc po 30 czerwca zgrany zespół rutyna + młodzież z nowym trenerem. To myślę że może być interesująco. W każdym bądź razie stadion do modernizacji już od roku 2020 r
Księże Pawle, zapraszamy, niech ksiądz zadem usiądzie wygodnie.
Zakopać topór wojenny. Połączyc dwa kluby Krakusa i Agrykola. Wybrac nowy zarząd i prezesów. Pokazac wszystkim w Polsce że Elbląg stać na grę na wyższym szczeblu niż 2 liga. Oczywiscie postawić warunek ratuszowi i radnym w sprawie stadionu i rocznych dotacji na poziomie minimum 2 mln i powinno być okay
Brawo
olimpia elblag na 3 miejscu
Ej wy tam którzy obstawili u buka przegraną Olimpii. Zasilcie tymi wygranymi tysiącami Naszą elbląską Olimpię.
Ale po co promocja miasta? Niech jest jak jest czyli po staremu (Rzeplinski)po co sie wysilac? Zarzad miasta to juz troche staruszkowie I im po prostu sie nie chce, na horyzoncie emeryturka no I po co takie cos jak l liga, modernizacja, sponsorzy. Tu powinni dzialac mlodziaki. Garbusiarz cyklista
A kto tam taki odważny i udało mu się wjechać taczką na teren Olimpii? Chyba że po zakończonym meczu. .. Z taczką przyjechał, ale już nie miał sił wywieźć prezesa?
Polecam artykuł Jak co środę… Jakuba Olkiewicza na weszlo com o elbląskiej Olimpii
Nie rozumiem, jak taki Nowy Sącz może grać w ekstraklasie, Bełchatów może być wicemistrzem Polski, a w Elblągu ksiądz i kupa gówniarzy, których matki płacą krocie żeby niezdolny dzieciak pobiegał w koszulce Olimpii. Brak szacunku dla ludzi budujących markę klubu. Lepiej już zrobić, jak kiedyś - niech stowarzyszenie kibiców przejmie tradycje klubu i pociągnie klub dalej, a te dziady leśne niech sobie tworzą Polonię-Olimpię swoich marzeń.