77
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mecz w ciężkich warunkach. Wynik cieszy. Starzy gracze między innymi jak Lewy i Wengi od nowego sezonu będą mieli bardzo dużo do zrobienia. Jeżeli uda się im stworzyc po 30 czerwca zgrany zespół rutyna + młodzież z nowym trenerem. To myślę że może być interesująco. W każdym bądź razie stadion do modernizacji już od roku 2020 r
(2020.06.17)

info

2  
  15
Księże Pawle, zapraszamy, niech ksiądz zadem usiądzie wygodnie.
(2020.06.17)

info

16  
  0
Zakopać topór wojenny. Połączyc dwa kluby Krakusa i Agrykola. Wybrac nowy zarząd i prezesów. Pokazac wszystkim w Polsce że Elbląg stać na grę na wyższym szczeblu niż 2 liga. Oczywiscie postawić warunek ratuszowi i radnym w sprawie stadionu i rocznych dotacji na poziomie minimum 2 mln i powinno być okay
KIBIC elblążanin (2020.06.17)

info

21  
  3
Brawo
(2020.06.17)

info

6  
  0
olimpia elblag na 3 miejscu
fanoe (2020.06.17)

info

11  
  0
Ej wy tam którzy obstawili u buka przegraną Olimpii. Zasilcie tymi wygranymi tysiącami Naszą elbląską Olimpię.
(2020.06.17)

info

13  
  2
Ale po co promocja miasta? Niech jest jak jest czyli po staremu (Rzeplinski)po co sie wysilac? Zarzad miasta to juz troche staruszkowie I im po prostu sie nie chce, na horyzoncie emeryturka no I po co takie cos jak l liga, modernizacja, sponsorzy. Tu powinni dzialac mlodziaki. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.06.17)

info

10  
  0
A kto tam taki odważny i udało mu się wjechać taczką na teren Olimpii? Chyba że po zakończonym meczu. .. Z taczką przyjechał, ale już nie miał sił wywieźć prezesa?
(2020.06.17)

info

5  
  3
Polecam artykuł Jak co środę… Jakuba Olkiewicza na weszlo com o elbląskiej Olimpii
(2020.06.17)
Nie rozumiem, jak taki Nowy Sącz może grać w ekstraklasie, Bełchatów może być wicemistrzem Polski, a w Elblągu ksiądz i kupa gówniarzy, których matki płacą krocie żeby niezdolny dzieciak pobiegał w koszulce Olimpii. Brak szacunku dla ludzi budujących markę klubu. Lepiej już zrobić, jak kiedyś - niech stowarzyszenie kibiców przejmie tradycje klubu i pociągnie klub dalej, a te dziady leśne niech sobie tworzą Polonię-Olimpię swoich marzeń.
(2020.06.17)

info

20  
  1